Všetko o financovaní online reklamy ETARGET

August 10, 2017

Prinášame vám článok o financovaní kampane, ktoré si môžete do značnej miery uľahčiť jednoduchými nastaveniami. Vyskúšať online reklamu ETARGET môžete už od 60 EUR, čo je minimálna výška prvej platby. Ďalej si kredit môžete dobíjať už od 30 EUR.

 

 

 

Možnosti platby – dobíjania kreditu

 

Dobiť kredit si môžete dvomi spôsobmi. Najrýchlejší spôsob je platba kartou, keď sa kredit dobije prakticky hneď a vaša kampaň môže byť spustená okamžite. Druhý spôsob je platba na účet cez IB, keď ako VS uvediete číslo vášho zákazníckeho konta, resp. vaše ID.

 

Po prijatí platby vám pošleme faktúru v elektornickej podobe, ale vytlačiť si ju môžete aj spätne v zákazníckom konte v sekcii Financie.

 

Rozpočet pod kontrolou

 

Náš systém sa postará o to, aby ste mali svoj rozpočet neustále pod kontrolou. Nastavte si maximálnu výšku rozpočtu na deň, mesiac alebo konkrétne obdobie a nikdy sa vám nestane, že miniete viac, ako si naplánujete.

 

Automatické dobíjanie kreditu

 

Ak nemáte čas dobíjať si kredit pravidelne alebo sa vám stáva, že sa kredit vyčerpá a vy na to zabudnete, nastavte si automatické dobíjanie kreditu. Vďaka tomu sa nemusíte obávať, že sa vám kampane pozastavia kvôli nedostatku kreditu, pretože ten sa vám bude dobíjať opakovane automaticky.

 

Bonusy za dobitie kreditu

 

Sledovať naše newslettre sa oplatí. Niekoľkokrát v roku udeľujeme bonusy za dobitie kreditu a vždy vás informujeme prostredníctvom newslettra. Platnosť akcie je vždy limitovaná. Čím vyššou čiastkou dobijete kredit, tým viac môžete ušetriť.

 

E-maily o stave vášho kreditu

 

Záleží nám na tom, aby ste mali prehľad o stave vášho konta, preto vám automaticky posielame e-mail, ktorý vás upozorní na:

  • míňajúci sa kredit

  • vyčerpaný kredit

  • expiráciu kreditu (po roku bez aktivity v konte)

 

Neprehliadnite tieto e-maily, aby vaše kampane neostali zbytočne pozastavené alebo aby ste o kredit neprišli.

 

Ak potrebujete poradiť ohľadom financovania kampane, využite naše bezplatné poradenstvo na čísle: 02/ 32 22 10 10 alebo sa môžete opýtať písomne na adrese: obchod@etarget.sk.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload