Videoobsah, ktorý sledujeme, a mali by ste aj vy

November 6, 2018

Týmto článkom chceme voľne nadviazať na tento, ktorý bol zameraný na naše obľúbené blogy ako studnice informácií na odbornejšie témy. Dajme si dnes niečo ľahšie a zábavnejšie. Tieto videá si môžete pustiť v aute, v MHD, v práci či miesto rádia a TV doma pri varení večere.

 

 

Programatická minutka s R2B2

 

Programmatic je už bežný pojem v našom svete, keď najväčší publisheri udávajú predaj svojich plôch programaticky v dvojciferných číslach a blížia sa k polovici celkového predaja reklamy cez privátne dealy. R2B2 na to reflektuje v rozhovoroch na svojom YT kanáli a medzi hosťami nechýbajú veľkí inzerenti, zástupcovia agentúr, reklamných systémov aj publisherov, ktorí hodnotia technológiu z rôznych pohľadov a pokúšajú sa načrtnúť blízku budúcnosť tohto spôsobu nákupu reklamy.

 

 

Kamil Aujeský a jeho Marketing Backstage Digital Hot Shots

 

Kamilova talkšou Marketing Backstage s hosťami, ktorí majú čo o marketingu povedať, je prínosná nielen pre elévov v reklame. Ako už z názvu vyplýva, odhaľuje pozadie ich práce, začiatky v kariére aj postupy, ktoré dosiahli. Hosťami sú ľudia so skúsenosťami aj failami, z ktorých sa poučili, a na záver prezrádzajú svoje odporúčania marketérom. A tých predsa nikdy nie je dosť. (A nie sú to len ľudia z digitálu, takže nás obohatia ešte o to viac!)

 

Digital Hot Shots je vlastne súhrn noviniek z digitálneho marketingu za uplynulý týždeň podľa Kamilovej agentúry samsiDigital. Oceňujeme krátkosť a vecnosť videa, popisky pod ním, v ktorých si každý nájde podrobnosti o tom, čo ho zaujíma, a pravidelnosť. Ak nemáte čas čítať si podrobne spracované novinky, ktoré vydávajú každý mesiac aj niektoré agentúry, začnite pracovný týždeň Kamilovými shotmi.

 

 

Róbert Slovák z Respect APP pre Sketcher

 

Róbertove videá na Sketcheri nikdy nesklamú. Sú krátke, vtipné, prínosné. A tiež mu nebráni robiť ich, aj keď je v zahraničí. Jednoducho, všetko pre pravidelnosť a zachovanie vernosti fanúšikom! Ceníme si to a pravidelne sledujeme, aké svetové kampane nás môžu rozosmiať, rozplakať, prinútiť zamyslieť sa či inšpirovať. Jeho názor na ne vždy ako bonus. Kukni.

 

 

Odborníci z ADMA

 

Projekt Digitálne rady sa nám hneď zapáčil, aj keď zatiaľ vyšlo len pár častí. Pozrite si ich tu

 

Naďalej však vychádzajú názory odborníkov z ADMA, hoci iba v písomnej podobe ako galéria členov. Najnovšie si môžete prečítať tu.

 

 

Visibility – webináre a videá Juraja Saska

 

Visi kŕmi marketérov a svojich zákazníkov celkom pravidelne okrem kvalitných článkov na blogu aj svojím vlastným videoobsahom. Webinárov je menej, ale oceňujeme, že livestream je dostupný pre všetkých na YT kanáli a záznam z webinára ostáva na kanáli aj po jeho skončení. Videá s tipmi a trikmi publikujú pomerne často a nevynechajú ich ani v lete, keď je Juraj Sasko (teda ich hlavná hviezda) na dovolenke :) Klobúk dole a len tak ďalej!

 

Ak si získajú tieto videá aj vaše marketingové srdce, nezabudnite na odber YT kanálov (sledovať ich sociálne siete), aby vám žiadne nové neušli.

 

Dajte nám vedieť, aký slovenský alebo svetový videoobsah pre marketérov konzumujete vy, radi si ho pozrieme ;)

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload