Tri kroky k inzerovaniu na ETARGETe

May 23, 2017

So systémom ETARGET máte možnosť využiť všetky reklamné siete na jednom mieste, to znamená, že môžete inzerovať na najčítanejších stránkach so všeobecným alebo špecifickým zameraním, vo vyhľadávači Google a na Facebooku. Zákaznícke konto je prispôsobené tak, aby ste si kapmaň dokázali nastaviť sami a výsledky môžete dostávať e-mailom. Tak poďme na to.

 

 

 

 

 

 

 

1. Registrácia a dobitie kreditu

 

Medzi klientov ETARGETU patria firmy od drobných podnikateľov až po nadnárodné spoločnosti.
Na začiatok inzerovania s nami vám stačí bezplatná registrácia a na spustenie kampane kredit
od 60 EUR
. Registráciu zvládnete v priebehu pár minút a viac vám nezaberie ani vytvorenie svojho prvého reklamného odkazu.

 

Ak si kredit nabijete pomocou platobnej karty, teda najrýchlejším možným spôsobom, inzerovať môžete prakticky hneď. Zákaznícke konto je také jednoduché a prehľadné, že pracovať s ním dokáže každý. Ak máte pekný obrázok vo veľkosti 254x133 px napríklad s logom vašej firmy alebo s tovarom, ktorý ponúkate, môžete sa pustiť do tvorby vášho reklamného odkazu.

 

2. Tvorba odkazu

 

Vy najlepšie viete, čo chcete zákazníkom ponúknuť a čo im chcete inzerátom povedať, takže napísať titulok do 30 znakov a dva riadky po 40 znakov pre vás bude hračka. Editor odkazov vás bude viesť a upozorní, ak tento limit prekročíte, aby sa vaše reklamy zobrazili celé a správne. Chytľavé sú klasické reklamné výrazy „zadarmo, „akcia“, „výhodné“, „bonus“, „grátis“, „zľava“, ak súvisia s ponukou a odkazom na stránku, kde sa záujemca preklikne.

 

Click & See PPC odkazy majú pre vás na začiatok obrovskú výhodu. Za každý klik, ktorého cena sa pohybuje od 13 centov, budeme zadarmo zobrazovať vaše bannery návštevníkom vašej stránky v priebehu 7 dní. Vďaka tomu sa pripomeniete návštevníkom vašej stránky, ktorí u vás nenakúpili, a zvýšite tak šancu, že nákup dokončia. Výhodou je, že tento retargeting (alebo tiež remarketing)  je úplne automatický, takže nemusíte vyrábať bannery, ani dávať retargetingové kódy na svoju stránku, ako je to obvykle pri retargetingu potrebné.

 

3. Cielenie a rozpočet

 

Keď máte odkaz hotový, môžete si vybrať cielenie. Toto oceníte najmä vtedy, ak ponúkate tovar alebo službu špecifickému zákazníkovi, napríklad ženám, študentom, rodinám s deťmi a pod.
Ak predávate cez internet či už tovar alebo služby, odporúčame vám využiť dynamický retargeting, vďaka ktorému oslovíte vašich zákazníkov práve tými produktami a službami, o ktoré prejavili záujem. Dynamické odkazy sa vytvárajú automaticky po nasadení ETARGET kódu na vašu stránku.

 

Na konci nastavenia kampane už iba zvolíte cenu za klik a prípadne obmedzenie rozpočtu, aby ste mali svoje financie pod kontrolou. Systém vám vypočíta, koľko klikov môžete získať pri stanovenej cene za klik a dennom/mesačnom rozpočte, ale nastaviť si ho môžete aj na konkrétne obdobie, čím vlastne určíte, kedy sa kampaň spustí a vypne.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload