Oslovte publikum, ktoré sleduje TV alebo počúva rádio

August 30, 2018

Približne 60% vášho publika sleduje súčasne TV a internet a 30% divákov počas reklamného breaku odvedie pozornosť na inú obrazovku. Etarget prišiel s možnosťou využiť tento moment a inzerovať v správnom čase, keď značná časť vašej cieľovej skupiny sleduje určitý program, reklamu alebo počúva konkrétnu zvučku, pesničku, tj. je správne naladená na váš produkt.

 

 

 

 

 

Príklady použitia služby

 

Len si to predstavte. Predávate automobily a v TV beží reklama na nový model. Nebolo by skvelé, keby sa v tej chvíli zobrazila na Facebooku reklama na vašich predajcov? My vám to umožníme.

 

Iný príklad: Banka má pekný TV spot na hypotéku a keď si ju v tej chvíli divák začne „googliť“, vo výsledkoch vyhľadávania sa mu ako prvé zobrazia vaše reklamy.

 

Alebo: začína Liga majstrov, vašu cieľovú skupinu – mužov máte nastúpenú pred TV, a v tom momente uvidia vo svojom smartfóne reklamu na nápoj, ktorý si môžu k zápasu dať.

 

A takto by sme mohli pokračovať donekonečna.

 

 

 

 

 

Aj programmatic

 

 

Okrem Facebooku a Google Ads vieme vaše reklamy zobraziť aj na prémiových stránkach, v našej sieti kvalitných slovenských stránok ako bannery či video vďaka programmaticu. Takže vďaka TV Sync pokryjete významnú časť priestoru, na ktorom browsuje vaša cieľovka so zvukovým a/alebo obrazovým pozadím resp. kontextom, do ktorého vaša reklama perfektne zapadá.

 

 

 

Služba TV Sync je dostupná na požiadanie. Pre viac informácií nás kontaktujte na adrese: obchod@etarget.sk.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload