Neprehliadnuteľné veľké a zábavné formáty reklamy ETARGET

September 7, 2017

Jedným z hlavných kritérií pri zadávaní reklamy na internete je viditeľnosť. Zároveň rastie potreba odlíšiť sa, strhnúť a udržať si pozornosť návštevníkov stránok, ktorí majú tendenciu statické a malé formáty reklamy prehliadať. Výberom vhodných formátov môžete obsadiť tie najlepšie plochy. Takými sú napríklad naše billboardy s rozmermi 970x250px1200x400px, ktoré ponúkajú najväčší priestor spomedzi všetkých našich formátov.

 

 

 

Ak chcete zaujať ešte viac, vyskúšajte interaktívne formáty, s ktorými sa rád pohrá grafik ale aj konzument reklamy. V čom sú ich najväčšie výhody?

  • jednoducho upútajú a udržia si pozornosť,

  • postupným odkrývaním obsahu vzbudzujú zvedavosť,

  • ponúkajú väčšiu reklamnú plochu a pritom majú úsporné rozmery,

  • užívatelia internetu si vás pre ich výnimočnosť ľahšie zapamätajú.

 

Túto charakteristiku spĺňa najmä Expand banner, ktorý sa prejdením myšou sám postupne po častiach rozbalí a zatvorením reklamy sa vráti do pôvodného menšieho formátu (300x250 px). Výhodou je, že sa ním odlíšite od konkurencie a tým, že u nás ešte nie sú rozšírené tzv. rich media, stopercentne zaujmete.

 

 

 

Nemenej zaujímavé sú 3D formáty LeaderboardCube, ktoré majú spoločné priestorové zobrazenie, ale každý z nich má svoje špecifiká. Kým Leaderboard neputuje po stránke, iba sa pretáča, čím poskytuje priestor pre kreatívu na 4 stenách, Cube (po našom „kocka“) je formát, ktorý sa dotykom myši priblíži a pohybuje podľa toho, ako hýbete kurzorom. Kocka vás vyslovene nabáda, aby ste sa s ňou chvíľu pohrali, pozreli si ju zo všetkých strán, dokonca môžete do jednej zo stien umiestniť video.

 

  

 

Čoraz viac ľudí trávi čas na internete cez svoje mobilné zariadenie. Oslovte svojich budúcich zákazníkov pri prehliadaní internetu na mobile originálnym formátom Mobile Extend, ktorý sa rozťahuje a zmršťuje podľa toho, ako stránku v mobile scrollujete. Ponúka pritom priestor na kreatívu na ploche 750x750px.

 

 

Ak vás naše najnovšie formáty zaujali, prečítajte si o nich viac tu, väčšina z nich je na objednávku, to znamená, že ich radi nastavíme v konte za vás.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload