Nákup reklamy na najlepších stránkach v jednom systéme

June 28, 2018

Veľa firiem uvažuje o reklame  na najčítanejších stránkach ako sú SME, Pluska, Hospodárske noviny, Trend, Čas, Aktuality, Denník N a pod., ale odrádza ich predstava, že hľadanie cenníkov, kontakt s obchodníkom, vyjednávanie o cenách a samotná realizácia takejto kampane si vyžaduje veľa času a peňazí. Preto sme prišli na trh s novou službou, ktorá vás týchto starostí zbaví a umožní vám vyskúšať si to aj s nižším rozpočtom.  

 

 

 

Zostavte si mediaplán na počkanie

 

Brief je jasný. Nakúpiť najlepší mediálny priestor, ideálne čo najlacnejšie a hlavne asap. Čo skôr? Zistiť, aké sú ceny bannerov u jednotlivých vydavateľov? Dohodnúť si stretnutie s obchodníkom a vyjednávať o zľavách? Ostať v práci dlhšie, aby ste všetko stihli do ďalšej porady? Nie. Ak potrebujete nakúpiť bannery na kvalitných slovenských stránkach, je to možné rýchlo a jednoducho v jednom systéme z pohodlia vašej kancelárie, bez použitia telefónu, e-mailu, dokonca to zvládne jeden človek.

 

 

 

 

 

Taký sitelist chceš

 

Ak chcete ohúriť klienta alebo šéfa, získať si jeho dôveru a presvedčiť ho, aby inzeroval viac, ukážte mu vopred, aký sitelist môže získať pomocou služby Priamy nákup. Vyberiete si iba stránky, ktoré potrebujete, na iných sa vaše bannery zobrazovať nebudú. Zasiahnete unikátne publikum – čitateľov najväčších online médií, ktorých môžete rozdeliť podľa typu webstránky.

 

Príklad použitia služby:

 

 

 

 

 

100% brand safety

 

Ak si chcete byť istí, že sa vaša reklama a značka bude spájať iba s overeným obsahom, teraz máte možnosť inzerovať na overených a kvalitných prémiových stránkach. Služba Priamy nákup vám zaručí 100%-nú ochranu značky, vaše bannery sa budú zobrazovať výhradne na stránkach, ktoré si sami vyberiete.

 

 

Spokojný šéf, spokojná rodina

 

Plánovanie online reklamy vám nezaberie veľa času. Pred spustením kampane si môžete uložiť koncept kampane a dať si schváliť rozpočet. Ak potrebujete pomoc alebo máte otázky, obráťte sa na našich špecialistov a ak nemáte bannery, pomôžeme vám s ich výrobou.

 

 

Argument za všetky

 

Je vedecky dokázané, že reklama na prémiových stránkach funguje 3x lepšie ako na ostatných weboch vďaka haló efektu, o ktorom sme písali tu, preto sa do nej oplatí investovať.

 

Viac o službe Priamy nákup si môžete prečítať na našej stránke.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload