Čo čítame a sledujeme a mali by ste aj vy

November 9, 2017

Každý deň sa nájde vhodná príležitosť načrieť do kvalitného marketingového contentu, ktorý zaženie aj váš hlad po informáciách. Nie je žiadnym tajomstvom, že spolupracujeme s najlepšími digitálnymi agentúrami, preto ich aktivity pozorne sledujeme a ocitli sa na vrchole zoznamu našich obľúbencov.

 

 

Veni-vidi-visi

 

 

 

Visibility ponúka všetkým nadšencom online marketingu pravidelnú dávku článkov na svojom blogu ohľadom SEO, PPC reklamy, copywritingu, HR, sociálnych sietí a nielen to. Zaujal nás seriál VISIfail o ponaučeniach z chýb ľudí z praxe, ale za pozornosť určite stojí aj videoblog na YouTube.

 

 

Kto by ju nemal rád

 

 

 

Nikdy nám neujdú nové príspevky na blogu konzultantov z Pizza SEO vďaka video upútavkám, ktorými kŕmia svoj facebook. Okrem SEO a MKT tém sa venujú UX, prinášajú tipy pre tvorbu webstránok, písanie newslettrov a pomáhajú riešiť iné dilemy, s ktorými sa potýka mnoho firiem a eshopov.

 

 

Kus koláča o programatiku

 

Pekný blog píšu tiež chalani z agentúry ecake. Obľúbili sme si výživné články na tému programmatic, sme teda zvedaví na ďalšie časti.

 

 

Aby vám nič neušlo

 

Keď sa vám nechce štartovať raketku a.k.a. prieskumník (naničhodník) či otvárať všetky záložky v prehliadači, novinky z nášho sveta a dobré čítanie vám pristanú každý týždeň v schránke vďaka IAB Slovakia a ich newslettru.

 

 

Mediaguru

 

Nielen preto, že pôsobíme aj na českom trhu, čítame Mediaguru o médiách a reklame. Ak chcete trochu pookriať, potom vás chytí za srdce ich facebook.

 

 

Daren&Curtis blog

 

 

Ak hľadáte podnikateľské tipy, trendy články z prostredia marketingu, online sveta  a médií, či inšpiratívne videoblogy, odporúčame blog Daren&Curtis. Okrem toho zdieľajú zaujímavé postrehy, skúsenosti a pohľad do zákulisia agentúrneho života.

 

 

#sadrecruiter

 

A nakoniec sa poďte zasmiať na jeden náš obľúbený instagram, ktorý je určený najmä pre HRistov. Stránka s pracovnými pozíciami inhiro vsadila na smiech cez slzy, ktorý je blízky snáď všetkým hľadačom talentov.

 

Aké sú vaše „must read obsahy“? Podeľte sa o ne s nami a spolu pripravíme pokračovanie.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload