Ako využiť video reklamu vo váš prospech

January 18, 2018

Dnes je video reklama nevyhnutnou súčasťou každej dobrej reklamnej kampane na internete. Video reklama vytvorila nové a zaujímavé spôsoby, ako môžete dodávať vysoko cielené správy priamo do očí a uší vašich divákov, ktorí sa následne menia na vašich zákazníkov. Stala sa tak súčasťou, každej úspešnej marketingovej stratégie. Je zábavná, ľahko dohľadateľná a interaktívne zapája divákov, ktorí sú pripravení dozvedieť sa o vašej ponuke viac. Je preto správnym riešením, ak nechcete vkladať obrovské investície do televíznej reklamy a naopak chcete robiť efektívnu reklamu. Tvorba videoreklamy poskytuje alternatívy, ako ju nevytvárať draho, náročne a dlho – obsah je dôležitý.

 

 

 

 

Prečo video reklama v Etargete?

 

Etarget je lokálny reklamný systém a zároveň jedna z najväčších reklamných platforiem na Slovensku. Etarget videoplatforma, ktorá mesačne prehrá v priemere viac ako 1,5 mil. videií vám ponúka výborné výsledky, čo v číslach predstavuje viac ako 20% dopozerania reklamy a CTR 1,5%.

 

 

Čo ponúka video reklama v Etargete?

 

1. EFEKTIVITU

Pre-roll umiestnenie reklamy zaručuje vysokú pozornosť diváka. Priamy vstup na vašu webstránku, kde sa z divákov môžu stať zákazníci, vďaka prekliku z videa.

 

2. CIELENIE

Možnosť cielenia na vybrané cieľové skupiny. Máte na dosah aktívne a pripravené publikum dozvedieť sa viac o vás, vašej značke alebo produkte. Máte možnosť umiestňovať reklamy pri rôznorodom obsahu a zastihnúť potenciálnych zákazníkov na všetkých zariadeniach (PC, tablet, mobilné zariadenia).

 

3. ZOBRAZENIE

Reklama sa zobrazuje na desiatkach slovenských web stránok s najväčšou návštevnosťou. Nezabudnite, že vaša reklama by mala byť relevatná voči obsahu videa, inak nebude úspešná.

 

4. VÝSLEDKY

V našich štatistikách vidíte, koľko ľudí si vaše video pozrelo a aj to, aký dlhý úsek si pozreli. Informácie, ku ktorým by ste sa napr. pri televíznej reklame nikdy nedostali. Úspech vám tiež zaručí presné vyhodnocovanie aktivity vďaka výstupom zo štatistík.

 

5. CENU

Svoj rozpočet máte neustále pod kontrolou. Cena za prehratie reklamy môže byť pri vhodnom zacielení len pár centov.

 

Doba, kedy bol internet iba textová záležitosť je dávno preč. Dnes všetci hovoria ale hlavne pozerajú video! S pokrokom technológie a zrýchlením internetového pripojenia sa už nemusíme obmedzovať – videoreklama je správna voľba.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload