Ako speňažiť váš blog alebo webstránku pomocou systému ETARGET

September 14, 2017

Systém ETARGET pomáha zarábať nielen inzerentom ale aj publisherom (vydavateľom), teda vlastníkom stránok s pravidelnou návštevnosťou čitateľov, ktorí si obľúbili ich blog alebo webstránku pre jej kvalitný a prínosný obsah.

 

V našej sieti je dnes viac ako 1000 webstránok, ktoré si na svoje plochy vkladajú reklamy ETARGET, aby mohli z výnosu podporiť fungovanie svojej stránky. Neustále vyvíjame nové a krajšie formáty reklamy, z ktorých si môžete vybrať alebo umiestniť viacero rôznych formátov.

 

 

 

Na výber máte rôzne formáty PPC textovej reklamy a tiež rôzne rozmery bannerovej reklamy, ale k dispozícii je aj video insider pre tých, ktorí majú na stránke videá (pre vloženie reklamného boxu), či mobile insider vhodný na zobrazovanie reklám na vašej stránke pri prezeraní v mobilných zariadeniach.

 

Výhodou je aj to, že systém vyberá reklamy tak, aby obsah reklám korešpondoval s obsahom vašej stránky. Ak napríklad inzerent cieli reklamu na stránky pre ženy a vaša stránka sa venuje kozmetike, móde alebo inej ženskej téme, môže sa jeho reklama zobraziť aj na vašej stránke.

 

O tom, aký typ reklamy sa na vašej stránke zobrazí, rozhodujete vy. Tie, ktoré si na stránke neželáte, jednoducho vypnete.

 

S nastavením kódov na vašu stránku vám pomôžu a poradia naši špecialisti (kontaktuje nás mailom na adrese: media@etarget.sk). Pre registráciu nemusíte mať firmu, môžete speňažiť napríklad váš blog, ktorý píšete pre radosť, ale keďže vám táto aktivita zaberá veľa času, máte možnosť privyrobiť si vďaka reklame ETARGET. Ak si na stránku nasadíte bannery, zaplatíme vám za zobrazenia, nie za kliky, takže nezáleží na tom, či vaši čitatelia reálne na reklamy kliknú, dôležitá je však návštevnosť, teda zobrazenia reklám (impresie) na vašej stránke, za ktoré získate províziu.

 

Ak už máte na vašej stránke reklamy od iného poskytovateľa, so systémom ETARGET sa to nevylučuje a môžete si nasadiť aj naše kódy. Stručný návod na to, ako si vložiť reklamný kód ETARGET na plochu svojej stránky nájdete tu.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload