5 služieb, s ktorými si získate a udržíte klienta

February 1, 2018

Privítajte svojich klientov v roku 2018 s ponukou neznámych alebo nových produktov a služieb, s ktorými by ste ich mohli zaujať, udržať alebo získať nových.

 

 

 

TV synch

 

Z posledného prieskumu vyplýva, že viac než polovica Slovákov popri TV sleduje aj počítač a smartfón, príp. tablet. Zastihnite ich počas alebo po reklamnom breaku online reklamou v obľúbených zariadeniach. Spárujeme TV reklamu s online videom alebo bannermi v tej správnej chvíli. Zistite viac o TV synch na našej zákazníckej linke: 02/32 22 10 10 alebo e-mailom na adrese: obchod@etarget.sk.

 

Brand impact

 

Pokiaľ máte vyšší budget na display kampaň, využite možnosť zmerania tzv. brand impact, teda dosahu reklamy na značku. Zistíme pre vás, ako sa zvýšilo povedomie o propagovanej službe, produkte alebo ich vlastnostiach, napr. cena alebo kľúčový benefit. Doručujte reklamné posolstvo so zárukou budovania vzťahu, zvýšenia nákupnej preferencie a rozpoznateľnosti značky.

 

Reach&Frequency

 

Denný zásah viac ako pol milióna s frekvenciou 2,8 na užívateľa? Dá sa to aj bez TV, zistite viac tu. S nami bude uvedenie produktu alebo novej značky na trh, či masívna kampaň so širokým zásahom oveľa jednoduchšia.

 

Nadnárodné kampane

 

Veľké značky alebo firmy pôsobiace na trhoch Slovenska, Česka, Maďarska, Bulharska, Chorvátska, Srbska a Rumunska inzerujú s podporou našich špecialistov, ktorí koordinujú kampane vo viacerých jazykoch. Ak máte špecialistov v každej svojej krajine, využívajte rôzne jazykové mutácie nášho systému.

 

Priamy nákup - programmatic

 

Ako dosiahnuť 100 % brand safety a potešiť veľkého klienta aj nováčika na trhu? Nakúpte bannery na najkvalitnejších slovenských stránkach v jednom systéme. Nová služba Priamy nákup vám umožní vyberať dokonca až na úrovni rubrík spravodajských portálov. Mediálne plánovanie nemusí trvať týždne ani dni, kampaň na prémiových stránkach si nastavíte v priebehu pár minút, vždy máte prehľad o jej výsledkoch a šetríte výdavky vďaka jednotnej frekvencii zásahu. Minimálne ceny sme dohodli vopred za vás.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload